MojAndroid

Oživenie na trhu s fitness náramkami prináša nové zariadenie Motiv. To prichádza v podobe bežného prsteňa, ktorý môžete nosiť na ruke po celý deň aj noc. Na jedno nabitie vydrží 3-5 dní.

Prsteňu nechýba punc elegantnosti a štýlovosti, pričom sa nezabudlo ani na kvalitné konštrukčné spracovanie. Vyrobený je z odolného titánu, pričom na šírku meria 8 mm a hrubý je len 2,5 mm. Samozrejmosťou je odolnosť voči vode a prachu, vďaka ktorej sa dá nosiť pri každej príležitosti, počas sprchovania aj plávania. Nabíjanie sa realizuje prostredníctvom vyhradených kontaktov, ktoré sú umiestnené z vnútornej strany prstena, a to za pomoci špecializovanej magnetickej nabíjačky. Na 100% kapacity sa vstavaná batéria dokáže nabiť za 90 minút.

motiv-pressgold2

Skvelou správou je, že Motiv sa aj napriek svojim rozmerom vo funkciách nijako neobmedzuje. Okrem displeja, ktorý by zobrazoval zaznamenané dáta, mu totiž nechýba nič podstatné. Dokonca má integrovaný aj merač srdcového tepu! Inak ale výborne poslúži pre meranie bežných denných aktivít, no najmä chôdze. Na základe pohybu a srdcového tepu potom vie vypočítať počet aktívnych minút, ako aj to, koľko kalórií používateľ počas dňa spálil svojim pohybom. Bez problémov zmeria aj priebeh a kvalitu spánku. Všetky údaje sa synchronizujú s aplikáciou v smartfóne, a to prostredníctvom pripojenia Bluetooth LE.

 motiv-blog-split-woman

Prsteň sa bude predávať v siedmich rôznych veľkostiach a na výber budú aj rôzne farebné varianty. Cena nie je vôbec nízka, a zatiaľ čo bežný fitness náramok sa dá dnes kúpiť aj do 50 eur, tak za zariadenie Motiv si priplatíte. Predávať sa totiž bude za 199 dolárov. Dostupný by mal byť už na jar tohto roka a predobjednať si ho môžete priamo na stránkach výrobcu.

4.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+