MojAndroid

Spoločnosť Fitbit je známym výrobcom smart náramkov, pomocou ktorých máte svoj fitness progres pod kontrolou. Tie sú však orientované predovšetkým na starších používateľov. Samozrejme spoločnosť nezabúda ani na našich najmenších. Portál XDA-Developers prináša informácie o novinke, ktorú spoločnosť chystá.

Možno ste už zaregistrovali smart hodinky, ktoré sú určené hlavne pre mladšiu vekovú kategóriu. Poznáme ich pod názvom Fitbit Ace 3 a Fitbit Ace 3 Special Edition, ktorých dizajn je inšpirovaný rozprávkou Mimoni. Spoločnosť sa však údajne rozhodla pripraviť nové zariadenie pre deti.

Portál 9to5Google prináša uniknuté fotografie, na ktorých môžeme vidieť to, ako budú smart hodinky vyzerať. Údajne pôjde o veľmi farebný dizajn. Na prvý pohľad je jasné, že náramok bude o niečo hrubší ako tie klasické. Na bočnej strane displeja nájdeme aj dve tlačidlá v žltej a červenej farbe.

Zaujímavosťou je aj fotoaparát, ktorá sa podľa fotografií nachádza na hornej strane displeja. Je dosť možné, že má slúžiť ako spôsob komunikácie. Výhodou bude aj prítomnosť mobilného pripojenia, ktoré nájdete v nastaveniach.

Podľa fotografií pôjde o model svetlomodrej farby, no to, či bude dostupný aj v iných variantoch ešte nie je známe. Známe nie je ani to, či sa Fitbit rozhodne túto novinku priniesť na náš trh. Aj napriek dostupnosti fotografií je ťažké zistiť, či ide o oficiálny výrobok spoločnosti. V prípade, že príchod tejto novinky na trh naozaj nastane, pravdepodobne sa tak udeje až v roku 2024.

Náš tip
Chýba len jeden podpis a TikTok nadobro skončí v prvom štáte USA

18.4.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+