MojAndroid

Hoci sa okolo známej stránky na torrenty – The Pirate Bay – v posledných mesiacoch točilo množstvo negatívnych správ a mala aj dlhodobejšie výpadky, teraz je online a funguje. Svoje znovuzrodenie chce osláviť vo veľkom, a tak ponúka používateľom novú funkciu – prehrávanie filmov z torrentov priamo v prehliadači. The Pirate Bay oznámil podporu pre známy plugin Torrents Time, ktorý názvom napodobňuje známu aplikáciu Popcorn Time, ktorá je pre zmenu mimo prevádzku. A čo Torrents Time konkrétne ponúka?

Plugin s názvom Torrents Time vám umožňuje akoby streamovať torrent priamo vo vašom internetovom prehliadači. Kým sa torrent stiahne do vášho PC, tak ho môžete v reálnom čase pozerať. Všetko však nefunguje ešte dokonale, a tak sa pripravte na horšiu kvalitu obrazu, dlhé čakanie na sťahovanie či niekoľko bugov. Kvalitný základ však už bol postavený…

torrents-time-torrent

Ak si chcete túto novinku vyskúšať, stiahnite si Torrents Time plugin do svojho prehliadača. Aktuálne ho podporujú Mozilla Firefox, Internet Explorer aj Google Chrome, a to na počítačoch s Windows aj Mac OS X systémom. Musíme vás však upozorniť, že táto činnosť je na území Slovenskej republiky ešte stále nelegálnou, a tak ju vykonávate na vlastnú zodpovednosť.

Zdroj: Gizmodo

8.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+