MojAndroid

Nemôžeme pochybovať o tom, že hra FIFA patrí medzi najobľúbenejšie herné tituly na svete. Bolo preto iba otázkou času, kedy sa FIFA dostane aj na mobilné zariadenia. Už nejaký čas si ale hráči môžu naplno užívať plnohodnotný futbal aj na svojich mobilných zariadeniach. Aktuálna verzia FIFA 15 si získala veľké množstvo fanúšikov po celom svete a je pravdepodobné, že to bude podobne aj s novou hrou FIFA 16 Ultimate Team, ktorá je už dostupná v obchode Play.

Ako po minulé roky, aj teraz sa môžeme tešiť na najlepšiu grafiku v mobilných futbalových hrách. Tentokrát nás ale čaká výrazné zlepšenie, za čo môže úplne nový herný engine. Ten sa postará o reálnejšie zobrazenie hráčov a ihriska a prinesie aj také chuťovky, akými sú oslavy gólu. Okrem toho prešlo vylepšeniami aj ovládanie hry. V najnovšej verzii je k dispozícii hybridné ovládanie, ktoré kombinuje prvky gest a dotykov, vďaka čomu je zážitok z hrania v niektorých prípadoch ešte lepší, ako pri hraní na konzole. Všetky tieto nové prvky by sa mali postarať o doposiaľ najlepší zážitok z hrania futbalu na mobilných zariadeniach.

fifa-16 fifa-16-2

Čo sa týka samotného herného režimu Ultimate Team, aj tu sa nájdu zaujímavé novinky. Tou najväčšou je určite možnosť vymieňať hráčov na trhu. Miesto klasického kupovania hráčov z trhu alebo z balíčkov tak pribudla ďalšia možnosť, vďaka ktorej môžete do tímu dostať takého hráča, ktorý tam presne zapadne. Hra je už teraz dostupná v obchode Play. Nový herný engine ale zvýšil aj hardvérové nároky, a tak hra nebude plynule fungovať na každom zariadení. Ak si ale chcete vychutnať aktuálny futbal naplno a vaše zariadenie novinku nezvládne, pokojne si môžete ešte užívať aj hru FIFA 15, ktorá bola tiež aktualizovaná o nové súpisky a ďalšie novinky.

Verzia: 3.3.118003
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.118003
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: EA Sports via Android Community

26.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+