MojAndroid

Pokiaľ ste si dnes doobeda zapli Facebook a na svojej nástenke ste nevideli žiadny príspevok, prípadne len statusy staršie ako niekoľko hodín, tak ste zažili výpadok, ktorý mala najväčšia sociálna sieť na svete. V niektorých prípadoch vraj Facebook nezobrazoval v mobilných zariadeniach žiadne príspevky, zatiaľ čo v internetovom prehliadači cez PC používatelia videli len príspevky staršie ako niekoľko hodín. Výpadok začal krátko pred 4:00 ráno, pričom postihol veľkú časť západnej Európy, okrajovo aj Slovensko. Zachytili to viaceré nástroje na sledovanie odozvy online systémov, aj stovky používateľov.

facebook-vypadok-europa

Náš tip
Facebook vás sleduje, aj keď ho nepoužívate. Pozrite sa, ako to môžete vypnúť

Okolo 5:30 ráno začal Facebook opäť zobrazovať aktuálny obsah na nástenkách používateľov a do niekoľkých desiatok minút bol späť v normálnom režime. Facebook zatiaľ v tejto veci nevydal oficiálne stanovisko, a tak nevieme, čo stálo za týmto výpadkom. Problémy s nástenkou na Facebooku nám ale hlásilo niekoľko používateľov.

Zdroj: TNW

22.2.2017
 • SeppWinkler

  Takové neštěstí :)))

 • NVM

  FB má väčšinou výpadok len neviem či je to tým počtom používatelov alebo počtom somarín čo tam každou aktualizáciou pridajú..

  • Alebo počtom somarín, ktoré pridajú ľudia na svoje nástenky :)

 • jarpo

  Neviem odkedy bol výpadok, ale určite ešte ráno okolo 8:00 mi nešiel …

 • SimSon

  Fakt mal vypadok? Ani som si nevsimol! To bude mozno tym, ze ksichtoknihu nepouzivam…

  • zase ja

   Vies ako spolahlivo rozoznas cloveka, co nema FB? Ani nemusis, povie ti to.

+