MojAndroid

Aplikácia Facebook je medzi používateľmi mobilných zariadení rozšírená nielen na Androide, ale aj na iných platformách. Hoci na Google Play existuje niekoľko aplikácií tretích strán, oficiálny Facebook pre Android sa medzi nimi teší najväčšej obľube. Predovšetkým po minuloročnom update, kedy najväčšia sociálna sieť na svete prerobila svoju aplikáciu do natívneho kódu Androidu. Nezostáva však len pritom a svoju aplikáciu sa snaží neustále vylepšovať. Najnovšia aktualizácia neprináša veľa zmien, určite vás ale poteší správa, že Facebook pridal možnosť zmeny titulnej fotografie.

Facebook 3 Facebook 1 Facebook 2

Ak teda často meníte titulné fotografie na svojom Facebook profile, nová funkcia vás určite poteší. Pre jej nastavenie je potrebné v aplikácii navštíviť svoj profil a kliknúť na titulnú fotografiu. Zobrazí sa menu s ponukou na jej zobrazenie alebo zmenu. Potom stačí už len vybrať fotografiu z albumu a stlačiť tlačidlo “Use” v pravom hornom rohu. Snímka sa automaticky uploadne a vy budete mať na svojom Facebook profile novú titulnú fotografiu. Aktualizovanú verziu aplikácie Facebook sťahujte z Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

15.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+