MojAndroid

Nie, nemusíte vyhodiť svoj telefón von oknom. Chyba nie je v ňom. Krátko po piatej hodine poobede prestali fungovať služby, Facebook, Messenger, Instagram aj WhatsApp. Sociálne siete majú masívny výpadok a nefunguje nielen odosielanie správ, ale ani samotné webové lokality.

facebook messenger instagram výpadok
Foto: DownDetector.sk

Facebook má dnes veľký výpadok, nefunguje ani Instagram, WhatsApp a Messenger

Po otvorení aplikácií sa dočkáte len nekonečného načítavania obsahu. Situáciu pozorne monitorujeme. Dôvod výpadku nám momentálne známy nie je, no očividne ide o aktualitu, ktorá sa týka veľmi veľkej skupiny používateľov. Nárast hlásení výpadku služieb pozorujeme na webe DownDetector.sk.

Sociálna sieť sa k výpadku vyjadrila na Twitteri a zároveň sa ospravedlnila.

Čo konkrétne spôsobuje výpadok, zatiaľ nevieme. Vyzerá to tak, že problém sa týka aj Oculus VR. Nefunkčnosť stále pretrváva, aj po viac ako dvoch hodinách od prvých hlásení.

4.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+