MojAndroid

Elon Musk je jedným z najzaujímavejších technologických mysliteľov poslednej doby. Svedčia o tom viaceré jeho nápady, ale aj množstvo úspechov, ktoré už doteraz dosiahol. Jednou z jeho najobdivuhodnejších vlastností je ale fakt, že sa nezastavuje a neustále prichádza s novými možnosťami a inováciami, ktorými posúva naše technológie dopredu. CNN teraz priniesla informáciu o tom, že Musk navštívil Pentagon, kde sa za zatvorenými dverami rozoberali zatiaľ neznáme veci.

Samozrejme, Elon Musk nezaprel svoju povesť a prostredníctvom sociálnej siete Twitter na článok reagoval pripomienkou, že preberali “niečo o lietajúcich kovových oblekoch”, čím jasne narážal na prezývku Iron Man, ktorá mu už prischla. Je ale veľmi pravdepodobne, že americké Ministerstvo obrany s Muskom preberalo technologické možnosti pri vývoji rôznych obranných vojenských mechanizmov, čo je oblasť, kde sa Musk tiež trochu angažuje. V každom prípade, kľúčovou témou rozhovoru zrejme neboli technologické vymoženosti brnenia Iron Mana.

Zdroj: CNN via The Verge

9.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+