MojAndroid

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa za ostatné roky náramne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing môžete vybrať tie najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať totiž môžete elektromobil na víkend, prípadne celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej podobe. Jednou z lukratívnych výhier je aj špičkový plug-in hybrid Mitsubishi Eclipse Cross PHEV!

Hlasovanie v ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing pozostáva zo štyroch hlavných a jednej bonusovej kategórie: Elektromobil, Elektrické SUV, Plug-in hybrid, Plug-in hybridné SUV a Aplikácia automobilky.

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Jeden z vás, ktorý do ankety pozve najviac svojich známych, automaticky vyhráva 1000 € voucher na nákup nabíjačky od AgeVolt. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk. Z tých hlasujúcich, ktorí do ankety pozvú aspoň päť alebo viac svojich známych, vyžrebujeme troch výhercov 365-dňovej diaľničnej známky.

Jednou z hlavných výhier je plug-in hybrid Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, ktorý môže byť váš na celý víkend. Stačí zahlasovať v ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV zaujme už na prvý pohľad. Ide o auto, ktoré sa nedá prehliadnuť, a pritom vyzerá veľmi dobre. O svižnú a plynulú jazdu sa stará kombinácia benzínového motora a dvojice elektromotorov. Batéria v Mitsubishi Eclipse Cross PHEV má celkovú kapacitu 13,8 kWh a zaujímavosťou je, že akumulátor nie je v kufri, ale priamo v podlahe. Čisto elektrický dojazd podľa metodiky WLTP dosahuje 55 kilometrov.

Nabíjacie možnosti sú vzhľadom na to, že ide o plug-in hybrid, veľmi zaujímavé. Okrem štandardného pomalého AC nabíjania sa tu totiž nachádza aj CHAdeMO konektor pre DC nabíjanie. A to dokáže čas strávený na nabíjačke poriadne skrátiť. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV je navyše možné využiť aj ako záložný zdroj energie. Najjednoduchším spôsobom je klasická 230 V zásuvka v kufri s výkonom 1,5 kW. no využiť sa dá a aj CHAdeMO, kde už sa výkon vyšvihne na 10 kW.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV je veľmi zaujímavý plug-in hybridom, ktorý ponúka najmodernejšie technológie a poriadnu dávku pohodlia. Jedinečný jazdný zážitok, ktorý prináša si možno vyskúšate aj práve Vy!. Stačí, aby ste sa zapojili do ankety Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing. Tým, že sa zapojíte do hlasovania budete automaticky zaradení do veľkého žrebovania o množstvo cien. Jednou z nich je práve Mitsubishi Eclipse Cross PHEV na celý víkend!

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV TEST

Čo môžete vyhrať?

Hlasovaním v ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing sa automaticky zapájate do žrebovania o zaujímavé výhry.  Výhry, ktoré potešia všetkých fanúšikov elektromobilov a poskytujú vám skvelú príležitosť ako si najnovšie elektrické vozidlá vyskúšať na vlastnej koži. Hráte totiž aj o samotné elektromobily na víkend alebo rovno na týždeň.

  • Hyundai IONIQ 5 na týždeň
  • ŠKODA ENYAQ iV na týždeň
  • Mitsubishi Eclipse Cross PHEV na víkend
  • 1000 € voucher na nákup nabíjačky od AgeVolt (za pozvanie hlasujúcich)
  • 365-dňovová diaľničná známka (za pozvanie hlasujúcich)
Výhry v ankete Elektromobil Roka 2022 | Foto: Miloš Debnár

Partneri ankety Elektromobil Roka 2022 | Foto: Miloš Debnár
24.7.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+