MojAndroid

Spoločnosť Electronic Arts (EA) bola v online prieskume označená za najhoršiu spoločnosť v USA a vyslúžila si ocenenie “Golden poo” už druhý rok za sebou. EA je jedným z popredných vývojárov hier nielen pre počítače, ale aj pre operačný systém Android. Prekvapilo nás teda, že až 78% všetkých hlasov patrilo práve spoločnosti Electronic Arts.

images

Dôvodov, prečo si spotrebitelia vybrali v ankete práve EA je niekoľko. Spoločnosť bola kritizovaná za zlý prístup ku svojim zákazníkom. Vydala niekoľko nie veľmi podarených herných titulov, ktoré boli zákazníkom predávané nedokončené alebo nefunkčné. Niektoré pre hranie vyžadovali ďalšie vnútroherné nákupy, ktoré hranie zbytočne predražili. Hlavnými dôvodmi, prečo účastníci prieskumu označili EA za najhoršiu spoločnosť v USA boli tiež chýbajúce herné tituly, ktoré ľudia chcú a mali by ich radi, vysoké ceny a nakoniec slabá podpora už existujúcich hier, ktoré si spotrebitelia zakúpili. Spoločnosť sa k oceneniu vyjadrila len stručne, “Budeme to robiť lepšie,“.

Electronic Arts je autorom niekoľkých úspešných hier aj na Androide, ako napríklad The Simpson: Tapped OutDead SpaceNeed for Speed Most Wanted, alebo Real Racing 3. Na Google Play sa však nachádza aj niekoľko titulov, ktorých hodnotenia klesli ku hranici troch hviezdičiek. Sú nimi napríklad MONOPOLYFIFA 12 by EA SPORTS alebo The Sims 3. Otázne ostáva už len to, ako ste s hrami tejto spoločnosti spokojní vy, naši čitatelia. Svoje skúsenosti nám môžete napísať do komentárov pod článkom.

Zdroj: mashable

10.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+