MojAndroid

Jednou z aplikácií, ktoré hádam nemôžu chýbať na žiadnom zo zariadení Android alebo na počítačoch, je aplikácia Dropbox. Je to veľmi užitočná služba, ktorú využívame, spolu s ďalšími cloudovými službami, aj my v redakcii.

 

Pre všetkých, ktorí používajú službu Dropbox vývojárska spoločnosť pripravila dobrú správu, a tou je, že teraz za referencie a zdieľanie služby Dropbox môžete získať dvojnásobok priestoru, ktorým si môžete rozšíriť pôvodné 2 GB a to až o 8 GB teda celková veľkosť priestoru na cloudových serveroch by sa mohla vyšplhať až na 10 GB. Určite väčší priestor poteší všetkých fanúšikov zdieľania súborov.

Dnešným dňom, každá referencia pri účtoch zadarmo prináša 500 MB a pri vyšších účtoch až 1 GB priestoru. Teraz si takto teda môžete na účte zadarmo „zarobiť“ zdieľaním služby až 16 GB priestoru a pri profesionálnych účtoch až 32 GB. Ak ste už pozvali všetkých svojich priateľov nemusíte zúfať, za všetky referencie sa vám totiž spätne namiesto 250MB automaticky zaráta 500MB. Takže, do zdieľania, priatelia….

Dropbox
Dropbox, Inc.
Verzia Závisí od zariadenia (22. 3. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo

Zdroj: blog.dropbox.com

5.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+