MojAndroid

Spoločnosť Cyberlink, dobre známa najmä vďaka svojmu multimediálnemu softvéru pre PC, dnes na Google Play vydala Android verziu svojho pokročilého DVD a video prehrávača. PowerDVD Mobile je multimediálny all-in-one prehrávač, ktorý na vašom tablete alebo smartfóne dokáže prehrať videá, hudbu alebo obrázky. Okrem toho umožňuje aj streamovanie súborov medzi Android tabletmi a počítačmi s nainštalovaným PowerDVD.

powerDVD_4 powerDVD

PowerDVD pre Android umožňuje bezdrôtové streamovanie z PC do Android tabletu a k dispozícii je aj možnosť stiahnuť si MP4 (H.264/AAC) videá, fotografie a hudbu z PowerDVD na PC priamo do tabletu. Z funkcií aplikácie môžete využiť aj automatické vylepšenia fotografií, slideshow a vytváranie playlistov podľa rôznych kritérií. V súčasnosti podporuje PowerDVD rozlíšenia displejov 1280×800, 1280×768 a 1024×600 pixelov.

powerDVD_2 powerDVD_3

PowerDVD je oddnes dostupný na Google Play, no ak ste mali o tento multimediálny prehrávač záujem, budeme vás musieť sklamať, pretože jeho cena je pomerne vysoká a to rovných 17,99€. Na Google Play sa nachádzajú rôzne iné alternatívy, ktoré sú dostupné zdarma. Na prehrávanie videa, môžeme odporučiť napríklad MX Player.

4.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+