MojAndroid

CyanogenMod Installer bol z Obchodu Play odstránený vývojármi z dôvodu, že porušoval zmluvné podmienky. Podpora tímu z tohto obchodu kontaktovala tím CyanogenMod, aby aplikáciu stiahli dobrovoľne, inak to budú nútení spraviť sami. K tomuto kroku napokon dôjsť nemuselo a z ponuky aplikácií na Google Play bol inštalátor odstránený dobrovoľne.

cyanogen-mode-instalator-2

 

Installer bol dostupný pre všetkých používateľov zadarmo. Mobilná aplikácia spolu s desktopovou verziou a USB káblom, slúžila na jednoduchú a rýchlu inštaláciu CyanogenMod ROMky do Android zariadení. Pracovníci Google však túto ROMku neodporúčajú z dôvodu, že aj keď je pre samotné zariadenie v podstate neškodná, tak vás môže pripraviť o záruku.

cyanogen-mode-instalator

Stovky tisíc inštalácií svedčia o obrovskej popularite CyanogenMod ROM. Vývojári preto ponúkajú alternatívne riešenie, a síce na inštaláciu pomocou APK súboru. Android zariadenia totiž podporujú aj tzv. inštaláciu z neznámych zdrojov, čo umožňuje aplikáciu  si nainštalovať aj mimo Obchodu Play.

CyanogenMod Installer si môžete prevziať TU.

Zdroj: Cyanogenmod

 

28.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+