MojAndroid

S príchodom Androidu 5.0 Lollipop sa všetci fanúšikovia alternatívnych ROM nevedia dočkať, kedy sa aktuálna verzia systému dostane von aj v tejto podobe. Len nedávno sme vás informovali, že jedna z najobľúbenejších alternatívnych ROM CyanogenMod sa v najnovšej číselnej iterácií 12 objaví na oficiálnych stránkach už o niekoľko týždňov. Dnes vám prinášame prvé snímky obrazovky, ktoré nám dávajú pohľad na upravené aplikácie s nádychom Material dizajnu a niekoľko nových funkcií. Snímky priniesol portál cyanogenmoditalia.

Obrázky nižšie odhaľujú doteraz nevídané funkcie, ako podpis v SMS správach, nové riešenie pre MMS správy alebo farebné oddelené konverzácie. Zmenami prešiel aj prehrávač hudby, ktorý ponúkne prepracovanejšie prostredie, vyhľadávanie, dynamický playlist, podporu pre texty piesní a ďalších noviniek.

cyanogenmod-12 a cyanogenmod-12 c cyanogenmod-12 d

cyanogenmod-12 b cyanogenmod-12 f cyanogenmod-12 e

Vydanie CyanogenMod 12 bude v počiatočných fázach sprevádzané uvedeným tzv. nightly verzii, no do konca roka by podľa informácií mala byť vydaná aj ostrá verzia, bez žiadnych zásadných chýb v kóde alebo problémov s hardvérom. Uniknuté snímky obrazovky nám dávajú signál, že spoločnosť na novom Androide 5.0 pracuje plnou silou. Tešíte sa na novú verziu CyanogenMod 12 a na novinky, ktoré prinesie?

Zdroj: phonearena

 

15.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+