MojAndroid

CyanogenMod 10 má novú boot animáciu, ktorá sa bude objavovať na najnovších buildoch tejto populárnej ROM. Autorom sa stal človek vystupujúci pod pseudonymom 73v1n, ktorý pre CyanogenMod vytvoril už niekoľko rôznych animácií. Nová boot animácia sa od predchádzajúcej verzie ROM úplne odlišuje. Autor nechcel použiť nového maskota Cida, ktorý sa objavuje vždy pri štarte telefónu s CM9 a rozhodol sa pre oveľa jednoduchší motív.

Naposledy keď som vytváral boot animáciu som si uvedomil, že by mala byť pekná, ale nemala by byť veľká 15MB a trvať 30 sekúnd. Tentokrát som preto vytvoril boot animáciu, ktorá je pekná a malá – súbor s najväčším rozlíšením dosahuje veľkosť len 2MB.

Nová boot animácia je dostupná na stiahnutie v rôznych rozlíšeniach pre tablety a telefóny. Po stiahnutí súboru cm10zipsaves 3.zip , ho rozbaľte a vyberte správny súbor s požadovaným vertikálnym alebo horizontálnym rozlíšením, ktoré korešponduje s vaším zariadením. Skopírujte tento súbor do vnútornej pamäte telefónu či tabletu a odtiaľ ho pomocou aplikácie pre správu súborov (napríklad Root explorer alebo Solid Explorer ) premiestnite do system/media/ a nahraďte predchádzajúci súbor s animáciou (pre prípad, že sa budete chcieť vrátiť k pôvodnej animácii, súbor si najskôr zálohujte). Na zápis do tohto adresára budete potrebovať rootovské práva. Inštaláciu odporúčame len skúsenejším používateľom.

Dostupné animácie:

  • Vertical: 240, 320, 360, 480, 540, 600, 720, 768, 800 (Napríklad pre Galaxy Nexus použijete Vertical 720)
  • Horizontal: 240, 480, 600, 720, 768, 800

Zdroj: androidauthority

22.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+