MojAndroid

Populárny CyanogenMod sa dočkal v predchádzajúcich dňoch niekoľkých významných noviniek. Pre zariadenia s dostupnou RC verziou CM 10.1 je teraz k dispozícii aj stabilná verzia 10.1.0 a v nightly buildoch sa objavia nové funkcie špecifické pre Xperia zariadenia a tiež nový inkognito mód. Ten aplikáciam zablokuje prístup k vašim súkromným dátam ako denníku hovorov, informáciám o polohe, zoznamu kontaktov, kalendáru, histórii prehliadania alebo SMS správam. Majitelia Xperia zariadení sa môžu tešiť na nové funkcie fotoaparátu, ktoré prinášajú HDR režim pre fotografie, ISO a scénické módy, či stabilizátor videa a obrazu.

logo

CyanogenMod bude vo vydávaní stabilných verzií pokračovať na mesačnej báze. Do konca roka chce pracovať predovšetkým na pridávaní nových funkcií, vrátane spomínaného inkognito módu  (tzv. Privacy Guard). “Na zvyšok roka pripravujeme mnoho nových a zaujímavých vecí, stačí počkať a uvidíte,” vyjadril sa tím CyanogenMod na oficiálnom blogu.

Zdroj: androidauthority

25.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+