MojAndroid

Spoločnosť Creative Technology včera na výstave IFA 2016 predstavila slúchadlá Creative Flex a reproduktory Creative Nuno a Nuno Micro. Ultra ľahké skladacie slúchadlá s pútavými basmi a čistými vokálmi, vďaka čomu sú určené pre mestských cestujúcich pre poskytnutie čo najlepšieho zvuku z hudby, filmov alebo hier na ceste do práce, dochádzaní na vlak alebo jednoducho na výlet, či do kaviarne.

Náš tip
Všetky novinky z IFA 2016 na jednom mieste

Tieto slúchadlá disponujú otočnými mušľami až o 90-stupňov, ktoré sú lemované plyšom a obalené kvalitnou koženkou. Ponúkajú flexibilné a pohodlné nosenie pre každého. Ergonomický dizajn vytvára pasívne potlačenie okolitého hluku a zároveň poskytuje maximálny komfort pre hodiny radosti z počúvania hudby bez pocitu únavy. Slúchadlá dokonca prichádzajú s vymeniteľnými farebnými záložkami – to všetko za prekvapivo prijateľnú cenu.

Lifestyle_Flex_Girl at Cafe

Navrhnuté pre počúvanie hudby na cestách, pričom majú špeciálne vyladené neodymiové meniče, ktoré v skutočnosti dodávajú silný, dynamický zvuk s pútavými basmi, ktoré sú porovnateľné s akustickými vlastnosťami oveľa väčších meničov. Nezamotateľný kábel slúchadiel Creative Flex prichádza s mikrofónom a ovládaním zabudovaným priamo na kábli pre jednoduché volania a prehrávanie, čím poskytujú úplnú voľnosť pohybu počas pohybu. Užívatelia sa môžu jednoducho prepínať medzi hovormi a hudbou jednoduchým stlačením tlačidla.

Náušníky možno jednoducho sklopiť pre jednoduché a pohodlné uskladnenie a ľahko sa vôjdu takmer do každej tašky, bez toho aby zabrali príliš veľa miesta. Creative Flex tiež obsahujú v balení aj štyri páry vymeniteľných farebných záložiek, s ktorými si môže užívateľ personalizovať slúchadlá na každý deň – je to ako keby ste mali 4 slúchadlá za cenu jedných.

Creative Nuvo a Nuvo Micro

Nuno znamená “tkané plátno” v japonskom jazyku. Názov série reproduktorov Creatie Nuno vzniká od spôsobu, akým sú reproduktory do danej tkaniny zabalené, čo vedie k rustikálnemu minimalistickému vzhľadu. Čisté línie stelesňujú nadčasovú jednoduchú príťažlivosť, dobre, ručne vyrábaných umeleckých diel.

 Creative Nuvo

So štýlom, ktorý vyzerá naozaj dobre, nech je u vás v kancelárii, v tanečnom štúdiu, v parku alebo aj kdekoľvek doma prináša séria Creative Nuno pôsobivo hlasný zvuk s bezdrôtovým Bluetooth pohodlím. Ovládanie tlačidiel je tiež špeciálne navrhnuté tak, aby vyzerali esteticky, no zároveň fungovali a boli ergonomické.

Cena a dostupnosť

Reproduktory Creative Nuno a Nuno Micro sú dostupné od septembra 2016. Cena reproduktorov je stanovená nasledovne:

  • Creative Nuno 49.99 EUR
  • Creative Nuno Micro 29.99 EUR

Cena a dostupnosť

Slúchadlá Creative Flex sú dostupné za cenu 39.99 EUR v online obchode na  www.creative.com.

3.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+