MojAndroid

Parádny workshop pre baby

Všetko vysvetlia naši chalani, navedú Vás a pomôžu, aby ste samy vytvorili jednoduchú aplikáciu. Podebatujeme aj o dizajne, manažmente, marketingu, či ekonomike. Neformálna atmosféra je zaručená. Workshop je určený pre dievčatá bez ohľadu na to, či máte skúsenosti s programovaním.

Termín: 17.10.2015
Miesto: Inloop, s.r.o., Záhradnícka 70, Bratislava
Čas: od 10:00 a okolo 17:00 máme hotovo :-)
Registrácia: zadarmo na email codeweek@inloop.eu

Workshop CodeWeek pre ženy

13.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • diskriminácia

  Dúfam že viete, že podľa antidiskriminačného zákona je to diskriminácia pri vzdelávaní na základe pohlavia. Mali ste dať rovno, len pre nebiele baby nekresťanského pôvodu, nech to máte komplet.

  ZÁKON
  z 20. mája 2004
  o rovnakom zaobchádzaní v niektorých oblastiach a o ochrane pred diskrimináciou a o zmene a doplnení niektorých zákonov (antidiskriminačný zákon)

  § 5
  Zásada rovnakého zaobchádzania v sociálnom zabezpečení, zdravotnej starostlivosti, poskytovaní tovarov a služieb a vo vzdelávaní

  (1) V súlade so zásadou rovnakého zaobchádzania sa v sociálnom zabezpečení, zdravotnej starostlivosti, pri poskytovaní tovarov a služieb a vo vzdelávaní zakazuje diskriminácia osôb z dôvodov podľa § 2 ods. 1.

  Základné ustanovenia
  § 2
  (1) Dodržiavanie zásady rovnakého zaobchádzania spočíva v zákaze diskriminácie z dôvodu pohlavia, náboženského vyznania alebo viery, rasy, príslušnosti k národnosti alebo etnickej skupine, zdravotného postihnutia, veku, sexuálnej orientácie, manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia alebo z dôvodu oznámenia kriminality alebo inej protispoločenskej činnosti1a).

  • Parki

   Tipujem, že už si žaloval agentúry čo organizujú všetky možné súťaže MISS.
   X-krát som sa tam hlásil a VŽDY ma odmietli kvôli tomu, že nie som žena! Predstav si! :-P

   • cartmanko

    inak to je pravda.

   • gargantua

    “…v sociálnom zabezpečení, zdravotnej starostlivosti, pri poskytovaní tovarov a služieb a vo vzdelávaní…” sutaz MISS ani sportove kluby do toho asi nepatria.

    • Parki

     A čo také kurzy sebaobrany pre ženy? To je tiež vzdelávanie a muži tam nesmú, DISKRIMINÁCIAAAA… detto fitká pre ženy, modelingové kastingy, feministické stretnutia, erotické kurzy atď…

  • Daniel

   Nabuduce sa prihlas ako zena do muzskeho futbaloveho timu :-).

 • Shrek

  Tady se někdo potřebuje seznámit ;)

 • cartmanko

  radsej organizujte kurzy sebeobrany pre zeny. pridu pristahovalci a appkou sa neubranite.

+