MojAndroid

Najnovší film Čierny Panter: Navždy Wakanda od MARVEL STUDIOS prichádza na obľúbenú streamovaciu platformu Disney+. Predplatitelia si tento titul môžu pozrieť už dnes, 1.2.2023. Pod réžiou  Ryana Cooglera bojujú hlavné postavy so zlom s cieľom ochrániť svoj národ.

Disney+ predplatné

V najnovšom filme Čierny panter: Navždy Wakanda od štúdia Marvel musia kráľovná Ramonda (Angela Bassettová), Shuri (Letitia Wrightová), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Guriraová) a Dora Milajeová (Florence Kasumbaová) bojovať, aby ochránili svoj národ pred svetovými mocnosťami po smrti kráľa T’Challu. Kým sa Wakanďania snažia prijať ďalšiu kapitolu svojich dejín, naši hrdinovia sa musia spojiť s Vojnovým psom Nakiou (Lupita Nyong’ová) a Everettom Rossom (Martin Freeman) a spoločne vydláždiť novú cestu pre kráľovstvo Wakanda. Vo filme sa predstaví Tenoch Huerta Mejía ako Namor, vládca skrytého podmorského národa, ďalej v ňom hrajú aj Dominique Thorne, Michaela Coelová, Mabel Cadenová a Alex Livinalliová.”

Réžia: Ryan Coogler
Scenár: Ryan Coogler, Joe Robert Cole
Hrajú: Letitia Wright, Lupita Nyong’o, Danai Gurira , Winston Duke, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Michaela Coel, Tenoch Huerta, Martin Freeman, Angela Bassett
Hudba: Ludwig Göransson

Cierny Panter Wakanda
Zdroj: Disney

Viac o Disney+

Obľúbená video streamovacia služba prišla oficiálne na Slovensko v júni minulého roka. Priniesla so sebou exkluzívny obsah, ktorý sledovatelia nenájdu na žiadnej inej streamovacej platforme. Ide o filmy a seriálny z dielní Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a ďalších.

Disney+ predplatné

Aktuálna cena predplatného je 7,99 € mesačne, za čo dostanete streamovanie v 4K rozlíšení až na 4 zariadeniach súčasne. V prípade, že sa rozhodnete zaplatiť si službu na celý rok, budú vám odpustené dve mesačné splátky. Takže nezaplatíte 95,88 €, ale len 79,90 €.

1.2.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+