MojAndroid

Ak vo svojom Androide nedáte dopustiť na internetový prehliadač Chrome, tak potom ste si už pravdepodobne všimli dostupnosť novej aktualizácie. Táto so sebou prináša niekoľko noviniek, z ktorých asi najviac stoja za zmienku vylepšený výkon skrolovania a zvýšená citlivosť funkcie pinch-to-zoom. Rozdiel medzi staršou a novšou verziou Chrome môžeme z nášho testovania potvrdiť aj my. Posuv po stránke je plynulejší a vykresľovanie grafiky o poznanie rýchlejšie. O približovaní a oddiaľovaní stránok môžeme povedať to isté.

Chrome-Android-banner-635x310

Okrem vyššie zmieňovaných noviniek, čaká na vás v Chrome aj rýchlejšie načítavanie stránok, vďaka novému Javascript enginu V8 a možnosť prehrávať audio na pozadí. To znamená, že ak si v internetovom prehliadači spustíte hudbu z obľúbenej web stránky, tak pri prepínaní medzi záložkami alebo pri inej práci s telefónom, bude aj naďalej hrať na pozadí. V prípade prichádzajúceho hovoru sa automaticky pozastaví.

Aktualizáciu Google Chrome pre Android si môžete stiahnuť priamo z Google Play. Ak ste tak ešte nespravili, tak si ju môžete nainštalovať práve teraz, pomocou nášho widgetu. O svoje skúsenosti z používania novej verzie, sa môžete podeliť v diskusii pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

28.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+