MojAndroid

Google sa rozhodol, že svoj internetový prehliadač Chrome pre Android vylepší o ďalšie praktické funkcie. Vo verzii Chrome 54 tak nájdete hneď niekoľko noviniek, pričom najväčšou z nich je možnosť prehrávať multimédiá na pozadí. Okrem toho ale prináša najnovší Chrome aj ďalšie vylepšenia a novinky.

chrome-v54-2 chrome-v54-3

Pri prehrávaní hudby cez Chrome na pozadí sa vám v notifikačnej lište zobrazí tlačidlo pre pozastavenie/spustenie prehrávania. Okrem toho prináša najnovšia verzia Chrome-u aj farebné riadky na zadávanie URL, ktoré sa najnovšie menia s farbou webu a novinkou je aj menu s tab-mi, ktoré zobrazuje už aj odporúčané webstránky na základe vašej poslednej návštevy webu. Na pozadí Google pridal aj niekoľko noviniek a funkcií pre developerov. Ak si chcete nainštalovať najnovšiu verziu prehliadača Chrome, urobte tak pomocou odkazu nižšie, prípadne si ho stiahnite ako APK súbor.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
21.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+