MojAndroid

Smartfóny s procesorom od spoločnosti Intel neboli doteraz v internetovom prehliadači Chrome podporované. To platilo aj pre novú Motorolu Droid RAZR i, ktorú spoločnosť predstavila len minulý týždeň. Hovoríme v minulom čase preto, lebo Google práve vydal pre Chrome aktualizáciu, ktorá pridáva práve podporu pre x86 procesory Intelu. Do budúcnosti je tak už zaručená kompatibilita tejto aplikácie so všetkými zariadeniami s týmto typom procesorov.

Aktualizácia sa pravdepodobne nezobrazí majiteľom bežných smartfónov a všimnú si ju len majitelia zariadení s procesorom Intel. U nás sa zatiaľ žiadny telefón či tablet s takýmto čipom nepredáva. To by sa však mohlo už v blízkej dobe zmeniť, keďže Motorola Droid RAZR i je určená práve pre európsky trh. Správa o tom, že Google Chrome pre Android už podporuje aj tento a ďalšie smartfóny s Intel procesormi, je pre záujemcov o tieto zariadenia veľmi potešujúca.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

27.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+