MojAndroid

Ak ste jedným z ľudí, čo často cestujú alebo len jednoducho potrebujú vedieť presný čas v zahraničných krajinách, dávajte pozor. Sami viete, že je takmer nemožné a nereálne, aby ste si hodiny vo svojom Android telefóne prestavovali ručne pri každom prechode z jedného časového pásma do druhého. Preto si dneska ukážeme niekoľko aplikácií, ktoré vám povedia aký je čas na celom svete.

SPB Shell 3D je nielen aplikáciou, ktorá má výborné svetové hodiny ale aj skvelým launcherom. Je síce potrebné trošku viac zaplatiť , konkrétne 10,35€, no funkciami nabitý launcher vám za tie peniaze určite stojí! Skratka 3D v názve nie je len náhodou. Napovedá nám, že prostredie tohoto launchera je sústredené na trojdimenziálne zobrazenie. Celkové prostredie launchera je v 3D a aj samotné widgety na ploche majú 3D charakter. Launcher môžete vidieť aj na tomto VIDEU.

SPB Shell 3D

Android Market

AppBrain

9,7 MB

 

 

 

 

Ďalšou aplikáciou, ktorá vám pomôže so svetovým časom je menší brat SPB Shell 3D launchera – SPB Time. Za sumu 3,45€ môžete mať vo svojom Androide plnohodnotnú aplikáciu zobrazujúcu svetový čas aj na niekoľkých widgetoch. A nielen to. SPB Time vám zobrazí digitálne či analógové hodiny, stopky, časovače, budíky a všetko, čo má niečo spoločné s časom, ako aj z názvu vyplýva. Funkcionalitu si môžete skontrolovať aj na tomto VIDEU.

SPB Time

Android Market

AppBrain

9,0 MB

 

 

 

 

Poslednou aplikáciou, ktorú si v tomto článku predstavíme bude bezplatná aplikácia TM World Clock & Widget. Je to jednoduchá aplikácia zobrazujúca svetový čas aj s použitím widgetu. Widget si môžete nastaviť buďto priesvitný alebo s farebným pozadím. Formát času je nastaviteľný na 12/24 hodín a aplikácia ponúka niekoľko hodinových ukazovateľov naraz. Takisto rýchlo vyhľadáva lokality.

TM World Clock & Widget

Android Market

AppBrain

161 Kb

 

 

 

 

Zdroj: androidcentral.com

 

18.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+