MojAndroid

Vývojár Pavel Blažek priniesol zaujímavú a vcelku príjemnú aplikáciu, ktorá poskytuje súbor hier pre deti. Hra „Hry pre deti HD“ prináša štyri rôzne hry, menovite „Pexeso“ – na rozvoj pamäti, „Zostreľovanie balónikov“ – na koncentráciu a rozpoznávanie farieb, písmen a čísel, „Puzzle“, ktoré rozvíja priestorové vnímanie objektu a nakoniec je to hra pod názvom „Nájdi to“ – hra, ktorá rozvíja postreh.

Štyri rôzne jednoduché hry poskytujú pre dieťa naozaj kompletný súbor cvičení rôznych oblastí, ktoré dieťa postretnú v predškolskom a rannom školskom veku.

Dieťa získa poznatky, rozvíja si pamäť, postreh a koncentráciu. Naučí sa rozpoznávať zvieratká, písmená a čísla a navyše sa veľmi dobre zabaví.

Zaujímavá hra, ktorú odporúčame vyskúšať všetkým rodičom s deťmi v predškolskom alebo skorom školskom veku.

Zdroj: Google Play Store Foto: Hry pre deti HD

Hry pre deti HD

16.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+