MojAndroid

Aplikácia České zpravodajství z dielne vývojára Michala Ursinyho prináša naozaj komplexný prehľad spravodajských médií v Českej republike v jednej aplikácii. Aplikácia je spracovaná jednoduchým spôsobom a používateľ si môže vybrať buď kompletnú spravodajskú databázu, alebo si zvolí spravodajstvo zo svojho obľúbeného média.

 

Potom už v jednoduchom prostredí s minimálnym rušením grafickými prvkami si môže používateľ prečítať spravodajstvo a články zo spravodajských serverov. Aplikácia poskytuje len prehľad RSS kanálov, takže pokiaľ si budete chcieť pozrieť kompletný článok, aplikácia ponúka možnosť presmerovania na stránku spravodajského servera.

Aplikácia České zpravodajství je zaujímavou alternatívou, ako mať prehľad o najdôležitejších udalostiach na českej spravodajskej scéne, no plnohodnotné spravodajstvo získate až po navštívení jednotlivých webov, kde sú články umiestnené. Ako rýchly prehľad je však veľmi prospešná pre všetkých, ktorí chcú mať prehľad o dianí.


24.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+