MojAndroid

Pred niekoľkými dňami sme vám priniesli informáciu o tom, že známy výrobca odolných smartfónov CAT predstavil svoj najnovší model CAT S60, ktorý vyniká najmä tým, že obsahuje vlastnú zabudovanú termokameru Flir. Ide vôbec o prvý smartfón so zabudovanou termokamerou, ktorá má rôzne využitie, a tak sme si museli telefón vyskúšať na vlastnej koži aj my v Barcelone.

CAT S60 4

Telefón ponúka 4,7″ HD displej s odolným sklom Gorilla Glass 4, procesor Snapdragon 617, 3 GB RAM, 13 MP fotoaparát a 3800 mAh batériu. Nechýba 32 GB vnútorná pamäť, NFC či barometer. Samozrejmosťou je aj štandardná odolná konštrukcia s odolnosťou voči vode, prachu či pádu. Najzaujímavejšou funkciou je ale práve termokamera, ktorá fungovala veľmi dobre aj počas nášho testovania a jasne identifikovala teplejšie a chladnejšie prvky v okolí.

CAT S60 6

CAT S60 7

Na fotografiách môžete vidieť, že kamera je skutočne citlivá a rozozná dokonca aj odtlačok dlane na stole. Telefón tak dokonale plní svoj účel a uplatní sa v rôznych profesiách, kde je kamera s termovíziou pravidelne využívaná. Ide ale aj o praktického pomocníka, ktorý si nájde využitie v každodennom živote.

CAT S60 2

CAT S60 3

Za pozvanie na výstavu MWC 2016 ďakujeme spoločnostiam Lenovo, MasterCard, Orange a Samsung.

23.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+