MojAndroid

Spoločnosť Casio priniesla na trh svoju cloudovú službu Casio Business Portal a zároveň uviedla na trh prvú pokladňu postavenú na platforme Android – VX – 100.

Nová pokladňa ponúka množstvo možností, ktoré sú súčasťou operačného systému Android. Obchodníkom ponúka nízko nákladové aplikácie a služby, navyše, obchodníci si môžu vytvárať svoje vlastné aplikácie na zvýšenie interaktívnej komunikácie so zákazníkmi, na vytváranie nových zdrojov príjmov a efektívnejšiu kontrolu príjmov a výdajov.

 

Aplikácie môžu byť zamerané na mobilné zariadenia a správa zariadenia môže byť vykonávaná kdekoľvek na svete pomocou automatizovaného e-mailového prístupu. Pokladňa sa dá využiť pri SMS marketingu, interaktívnom mobilnom kontakte a podobne.

Medzi zaujímavé špecifikácie pokladne VX-100 patrí napríklad odolnosť voči vode, veľký 10,1 palcový displej, zabudované GPS, odolnosť batérie, ktorá má pokryť svojou výdržou celú pracovnú zmenu.

Guy Boxall, Senior produktový, marketingový manažér spoločnosti Casio vysvetľuje: „Možnosti použitia Android pokladne pod službou GOES sú neobmedzené. Spolu s vydaním Casio Business Portal je použitie obzvlášť vzrušujúce a ponúka uspokojenie vysokých nárokov predajcov. Ako spotrebiteľský trh zaznamenal rast s mobilnými telefónmi, je tu obrovský potenciál pre väčšie množstvo aplikácií a služieb GOES, s cieľom pomôcť odvetviu maloobchodu.“

Na záver už len dodajme, že pokladňa Casio VX-100 bude k dispozícii na jeseň roku 2012.

Zdroj, foto: Casio.co.uk

23.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+