MojAndroid

Všetci poznáme situácie, kedy nám niekto volá práve počas nejakej párty, koncertu alebo inej udalosti kde je taký hluk, že by nás volajúca strana absolútne nepočula. Jedným z možných riešení je odoslať SMS správu, kde vysvetlíme našu situáciu. Keďže máme Android smartfóny, môžeme využiť jednu z aplikácií tretích strán a odoslať napríklad fotografiu. Presne za týmto účelom bola vytvorená pomerne nová appka s názvom CallSnap, od vývojárov TIP Solutions.

Callsnap Android

Ako sme už uviedli, CallSnap vám umožní odpovedať na prichádzajúci hovor fotografiou. Po nainštalovaní aplikácie sa pri ďalšom hovore zobrazí nový slider v strede vašej obrazovky. Ak nebudete môcť odpovedať na hovor posuniete slider smerom doľava, čím sa vyvolá upravené prostredie fotoaparátu, kde zachytíte snímku a pomocou tlačidla v pravom dolnom rohu ju odošlete buď MMS správou (čo je pomerne drahé na Slovensku) alebo e-mailom, pomocou sociálnych sietí a iných.

Callsnap Android Callsnap Android Callsnap Android

CallSnap je zaujímavá aplikácia, ktorá si určite nájde svoju cieľovú skupinu. Najlepší spôsob odpovede na hovor je však MMS správa, ktoré sú však vo väčšine prípadov spoplatnené (ak nie sú súčasťou predplateného paušálu). Iné spôsoby nám nezaručia, že volajúca strana si ihneď pozrie odpoveď. Aplikáciu si stiahnete kliknutím na nižšie uvedený widget, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+