MojAndroid

Ako viete, dnešným dňom sa na Slovensku začína hokejový šampionát o titul majstra sveta. My všetci držíme našim hokejistom palce a tešíme sa na prvý zápas, ktorý odohrajú dnes večer. Mnohí z vás majú určite zakúpené aj lístky priamo na zápas, no ak takéto štastie nemáte a chcete byť aktuálne informovaný o všetkých novinkách počas celých majstrovstiev, potom vám odporúčame aplikáciu Ice Hockey World Championship.

Aplikácia má prehľadné používateľské prostredie, ktoré je rozdelené do niekoľkých kariet. S Ice Hockey World Championship vám neuniknú výsledky aktuálne hraných zápasov, umiestnenia tímov s bodmi v jednotlivých skupinách alebo kompletný rozpis zápasov. Aplikácia navyše ponúka aj najnovšie správy a zaujímavé videá s hokejovou tématikou k aktuálnym majstrovstvám sveta.

V karte “Viac” sa dozviete o  tímoch krajín, štatistikách hráčov (zatiaľ prázdne, keďže sa zatiaľ neodohral žiadny zápas :) ), najnovších tweetoch zo sociálnej siete Twitter,  základných informáciach o Slovensku ako aj o umiestnení hokejových štadiónov, v ktorých sa bude hrať. Treba však pamätať, že všetky informácie sa sťahujú z internetu!

Vďaka tejto aplikácii budete mať všetky dôležité informácie na jednom mieste a tak by nemala chýbať žiadnemu hokejovému fanúšikovi. Vrelo odporúčame !  Slovensko do toho ! ;)

Vyžaduje Android: 2.1 a vyššie
Veľkosť: 338kB

QR kód

Android Market

29.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+