MojAndroid

Spúšťame ďalšiu súťaž na stránke MojAndroid.sk v spolupráci s partnerom Sunnysoft.sk. Vyhrať môžete až tri série držiakov Brodit proClip pre vaše auto a telefón. Švédska firma Brodit pripravila produkt, ktorý je doslova ušitý pre každého. Systém proClip je možné použiť do každého auta a v ponuke sú aj držiaky na Android telefóny a tablety.  Výrobca uvádza viac ako 3,500 klipov. My sme sa rozhodli vyskúšať jeden aktívny držiak a nainštalovať si ho do nášho Android auta, našu recenziu si prečítajte v tomto článku Brodit proClip: aktívny držiak do auta pre Android smartfón alebo tablet.

Tento týždeň začíname súťaž o 3 ks držiaku na telefón a systém proClip do vášho auta. Pravidlá sú jednoduché:

 

1. vyberte si na stránke sunnysoft.sk držiak na váš telefón alebo tablet a systém proClip, ponuku je tu:

2. vyhľadajte si názov držiaka a auta, napríklad: Samsung Galaxy Nexus a Opel Zafira. Spoločne so svojimi kontaktnými údajmi ich zapíšte do nášho dotazníka. Súťaž začína v pondelok 18.6.2012 a končí v nedeľu 24.6.2012 o 23:59:59 hod.

Dotazník spustíte aj naskenovaním QR kódu

3. počkajte na žrebovanie, ktoré sa uskutoční v stredu 27.6.2012, výsledky budú oznámené na stránke MojAndroid.sk. Pred žrebovaním budeme kontrolovať všetky duplikátne odpovede, ktoré budeme automaticky vyraďovať zo žrebovania.

Prajeme vám veľa šťastia.

18.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+