MojAndroid

Populárna cloudová služba Box.net normálne ponúka svojim používateľom pri registrácii 5GB úložného priestoru zadarmo. Prednedávnom tiež v spolupráci s niektorými výrobcami, LG a Sony Ericssonom, rozdávala dokonca až 50GB.  Oddnes však Box.net ponúka 50GB pre všetkých majiteľov Android zariadení, ktorí si stiahnu aplikáciu Box a zaregistrujú sa alebo sa prihlásia so svojim existujúcim účtom. Úložný priestor s kapacitou 50GB vám pritom bude priradený až do zrušenia účtu.

Okrem akciovej ponuky, ktorá mimochodom trvá jeden mesiac, predstavil Box.net aj vylepšenú aplikáciu. Tá teraz umožňuje prezerať a pridávať komentáre k súborom, ponúka vylepšený uploader a nakoniec aj nové používateľské prostredie s podporou Androidu Ice Cream Sandwich. Teraz už ostáva len nainštalovať alebo aktualizovať aplikáciu Box z Android Marketu a užívať si 50GB darček.

Box
Box
Verzia Závisí od zariadenia (23. 2. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo

Zdroj: androidpolice.com

23.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+