MojAndroid

Každý vášnivý hráč online počítačových hier určite pozná titul Team Fortress 2 od spoločnosti Valve, ktorý bol vydaný vrámci balíka The Orange Box a je momentálne  dostupný zdarma na distribučnej sieti Steam. Milióny hráčov túto hru priam zbožňujú a určite by boli radi, ak by si ju mohli zahrať aj na svojom Android smartfóne, či tablete. Možno ešte nejaký čas potrvá, kým Valve prejde aj na mobilný trh, no zdá sa, že herný gigant Gameloft  sa stihol inšpirovať a predstavil veľmi podobnú titul s názvom Blitz Brigade pre Android.

blitz brigade

Ako môžete vidieť z videa nižšie, Gameloft sa rozhodol vydať rovnakým smerom a ponúkne veľmi podobnú animovanú grafiku a rovnako možnosť vybrať si z piatich postáv, ktoré zastávajú rôzne uplatnenie v tíme. Okrem toho budete môcť jazdiť na mnohých vozidlách, vybrať si z tony zbraní a rôznych herných módov. Podľa dostupných informácií, ponúkne Gameloft aj možnosť zahrať si Single Player, kde získate ďalšie zbrane a môžete navýšiť váš level.

Titul Blitz Brigade bude podľa všetkého veľmi populárny a my sa nemôžeme dočkať, kedy ho dostaneme na naše zariadenia. Bude založený na modeli freemium, čo znamená, že hra bude dostupná zdarma, no rôzny prémiový obsah si budete musieť kúpiť za peniaze prostredníctvom vnútro-herných nákupov. Z traileru nie je vidieť žiaden záznam z hrania, takže sme zvedaví, ako si Gameloft poradil s používateľským prostredím a ovládaním. Zatiaľ nie sú dostupné žiadne bližšie informácie o dostupnosti, no určite vás budeme informovať, keď sa hra dostane do obchodu Google Play. Tešíte sa na Blitz Brigade?

Akualizované 11.2.2013, (pôvodný článok bol publikovaný 26.1.2013):

Gameloft vypustil prvý trailer hry, ktorý je síce veľmi krátky, no ukazuje nám poriadnu dávku akcie z hrania. Spoločnosť neposkytla ďalšie informácie a zatiaľ stále nieje známe, kedy sa Blitz Brigade objaví v obchode Google Play.

Aktualizácia 09. mája 2013

O pripravovanej novinke Blitz Brigade sme už niekoľko týždňov nepočuli, no portálu AndroidCommunity sa podarilo získať príjemnú správu. Herné štúdio Gameloft sa chystá zverejniť nový titul v obchode Google Play ešte dnes alebo najneskôr zajtra. Zverejnené boli aj nové detaily hry a screenshoty, ktoré nájdete nižšie. Keď sa novinka objaví v obchode Google Play, budeme vás informovať opätovnou aktualizáciou článku.

Blitz Brigade ponúkne:

  • multiplayer zápasy s 12 online hráčmi
  • 4 rôzne mapy
  • 2 módy – Deathmatch a Domination
  • 5 tried postáv – Soldier. Gunner, Sniper, Medic, Stealth – každý má svoje vlastné jedinečné zbrane a schopnosti
  • viac než 100 zbraní, ktoré môžeme upgradovať 
  • 3 vozidlá (vrátane helikoptéry)
  • 120 “tréningových” singleplayer levelov

Aktualizácia 09. mája 2013 

Novinka sa už objavila v obchode Google Play, stiahnuť si ju môžete kliknutím na nižšie uvedený widget. Za tip ďakujeme čitateľovi Martinovi. Podrobnú recenziu hry vám prinesieme v našom pravidelnom seriály Obedná prestávka. Zatiaľ sa môžete s nami podeliť o prvé dojmy z hry.

Verzia: 3.4.1a
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.1a
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

9.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+