MojAndroid

Samsung na konci marca nepredstavil len krásny kúsok hardvéru, ktorý ponúka tie najlepšie špecifikácie. To, čo Samsung odlišuje od konkurencie, je ich inovovaný softvér, ktorý pridáva funkcie navyše. Jednou z takých funkcií je inteligentný asistent Bixby, ktorý si svoju premiéru odbil spoločne s duom Galaxy S8/S8+.

Náš tip
Samsung Galaxy S8 a S8+: Fascinujúci displej, desktopový režim a asistent Bixby | VIDEO

Dnes Samsung vydal prehlásenie, že digitálny asistent Bixby (vrátane hlasových príkazov) bude v čase začiatku predaja mierne osekaný. Kórejský výrobca nepovedal, kedy presne sa dočkáme plnohodnotného asistenta, ale prezradil, že to bude koncom jari. Každopádne funkcie ako Home, Reminder a Vision budú dostupné od prvého dňa predaja.

Samsung sa ďalej nevyjadril, prečo Bixby nebude hneď mať všetky funkcie, dôvodom pravdepodobne bolo doladenie niektorých detailov, ktoré by kazili používanie tohto asistenta. Určite sa ale necháme prekvapiť, čoho všetkého je Bixby asistent schopný, a ako si vedie v porovnaní s konkurenciu od Apple, Google alebo Amazonu.

Zdroj: PhoneArena

13.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+