MojAndroid

Vysokoškolské zábavy patria k neoceniteľným tradíciám študenta na vysokej škole. Študentský parlament pracujúci pre študentov na Fakulte elektrotechniky a informatiky a Fakulte informatiky a informačných technológií na STU v Bratislave organizuje tú najväčšiu z nich, Beániu.

Oficiálna definícia Beánie je “Študentská slávnosť, na ktorej starší študenti prijímajú novo zapísaných študentov medzi seba.” Starší a otrepanejší pojem sa zmenil na “Slávnosť organizovanú študentmi, pre študentov a absolventov vysokých škôl.”

Beánie na týchto dvoch fakultách majú dlhoročnú tradíciu a každým rokom sa zdokonaľuje jej organizácia. Mladé tváre Študentského parlamentu zapálené pre práce na tejto veľkolepej akcií vháňajú nový vietor, ktorý sa odzrkadľuje na nových možnostiach a smeroch, pri
ktorých je každý rok úspešnejší ako predchádzajúci.

Avšak Beánia Elektrikárov a informatikov nie je výnimočná len novými tvárami a úspechmi v hlavnom meste, pokiaľ ide o Beánie ale hlavne, je to podujatie, ktoré sa prezentuje plesovou formou a práve táto honosnosť je cítiť počas celého večera. Študentský parlament každoročne sľubuje zloženie toho najlepšieho programu a nebude tomu inak ani tento rok.

Tento ročník sa o zábavu postarajú niektoré osvedčené a stále atraktívne skupiny ale tešiť sa hostia môžu aj na zopár ťahákov. Do tanca budú tento rok hrať skupiny Para, Puding pani Elvisovej, Poison Candy a v rámci tradičných spoločenských tancov bude hrať Afrodíté
Orchester. No a na parket bude pozývať hostí jedna z najlepších tanečných skupín na Slovensku, The Pastels.

Spoločenské oblečenie, dobrá hudba a skvelá zábava to je Beánia Elektrikárov a informatikov. To ale zďaleka nie je všetko. Hostia budú mať postarané o jedlo, občerstvenie, zákusky a pitie. O všetky tieto gastronomické pochúťky sa budú celý večer starať krásne hostesky. No a vyvrcholením večera bude bohatá tombola, ktorá prinesie naozaj veľké prekvapenia.

24. 02. 12 to je dátum, kedy dve najúspešnejšie fakulty a jej študenti na Slovensku oslavujú. To je ten deň, kedy Národné tenisové centrum bude vítať študentov, ich spoločníkov, absolventov, partnerov a iných, s ktorými bude oslavovať. Želajme im, aby ten večer bol nezabudnuteľný pre všetkých.

Študentský parlament EaI presadzuje záujmy, propaguje a ochraňuje práva študentov. Preto Vás všetkých pozýva na tohtoročnú Beániu Elektrikárov a informatikov. Všetko na www.beania.sk

20.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+