MojAndroid

Výdrž batérie je podľa mnohých najväčším problémom dnešných smartfónov. Funkciami nabité zariadenia musia totižto okrem vysokého výkonu ponúkať aj najmodernejší dizajn, ktorý sa spája hlavne s úzkym profilom zariadenia. Práve takýto dizajn však nepraje batériám, ktoré sa musia prispôsobiť menším rozmerom a tým nedokážu poskytnúť potrebnú kapacitu. Výdrž batérie sa tak snažia predĺžiť aspoň aplikácie, medzi ktoré patrí aj úspešný titul Battery Doctor.

battery-doctor-main

Battery Doctor je jedna z aplikácií, ktorá sa pomocou úprav vo vašom systéme snaží predĺžiť výdrž batérie vo vašom smartfóne. Priamo v aplikácii si môžete nastaviť hneď niekoľko spôsobov a módov, ktorými chcete šetriť vašu batériu, pričom je možné doplniť aj vlastné profily s nastaveniami, ktoré vám vyhovujú. Výbornou funkciou sú aj časované profily, ktoré vám napríklad počas noci dovoľujú automaticky vypnúť pripojenia, jas obrazovky alebo zvuky, takže váš smartfón alebo tablet cez noc spotrebuje len minimum energie.

Ak na svojom zariadení máte root, budete si môcť aktivovať aj funkciu Screenlock Power Saving. Tá počas vypnutého displeja vypne pripojenie k Wi-Fi sieti a maximálne zredukuje výkon vášho procesora, takže zariadenie hybernuje na minimálnom výkone, až kým nerozsvietite displej. Takýmto spôsobom dokážete denne ušetriť niekoľko desiatok % z vašej výdrže. Zaujímavou funkciou je aj zapnutie módu Lietadlo pokiaľ je sila vášho signálu menšia ako 10% a zaujmú aj štatistiky, ktoré sa vám na displeji zobrazia počas nabíjania.

Ak ste fanatikom do svojej batérie a všetko chcete mať absolútne pod kontrolou, nainštalujte si aplikáciu Battery Doctor pomocou nášho odkazu nižšie. Na Google Play je dostupná bezplatne pre všetky zariadenia s OS Android 2.2 a vyššie.

Verzia: 6.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.22
Aktuálna cena: Zdarma

30.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+