MojAndroid

Ak patríte medzi neutíchajúcich fanúšikov hry Bad Piggies a prešli ste už všetky jej levely, tak máme pre vás výbornú správu. Spoločnosť Rovio totižto sprístupnila update nazývaný Road Hogs, ktorý pridáva 30 nových levelov. So zelenými prasatami tak môžete začať vymýšľať nové stroje, ako napríklad lietadlá, vrtuľníky alebo iné pojazdné “čudá”. Fantázii sa medze nekladú. Jedinou podmienkou je, aby ste sa dostali do cieľa a popritom pozbierali čo najviac bedničiek s hviezdičkami. Každý level prináša nové výzvy, takže sa pri nich určite nudiť nebudete.

bad piggies

Aktualizácia s novými levelmi je samozrejme zadarmo dostupná na Google Play, odkiaľ si ju môžete aj stiahnuť. Stačí ak kliknete na náš widget alebo navštívite oficiálny Google obchod vo svojom webovom prehliadači či prostredníctvom aplikácie v telefóne. Prajeme príjemnú zábavu.

Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

27.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+