MojAndroid

Spoločnosť ASUS podľa očakávania predstavila počas svojej tlačovej konferencie na výstave IFA 2016 nové inteligentné hodinky ASUS ZenWatch 3. Tie prinášajú presne tie vylepšenia, ktoré sme od nich očakávali, no najviac zaujmú najmä svojim dizajnom. Výrobca konečne uprednostnil okrúhly ciferník a prémiové materiály, vďaka čomu vyzerajú hodinky skutočne veľmi pekne.

ASUS ZenWatch 3 1

Hodinky sú vyrobené z ocele 316L a sú hrubé iba necelých 10 mm. To je pri súčasných inteligentných hodinkách ešte veľmi obstojné a zariadenie tak nebude na ruke veľmi prekážať. Okolo okrúhleho displeja sa nachádza prstenec vo farbe Rose Gold, čo hodinkám pridáva luxusný nádych.

ASUS ZenWatch 32

ASUS ZenWatch 3 prídu s 50 rôznymi predinštalovanými pozadiami. Tie sú skutočne unikátne a ešte lepšie si ich používatelia budú môcť prispôsobiť vďaka prídavnej aplikácii. Každý si tak bude môcť na hodinkách zobraziť presne tie informácie, ktoré potrebuje. Samozrejme, operčným systémom je aj v tomto prípade Android Wear, vďaka čomu budú môcť používatelia využívať všetky dostupné aplikácie pre túto platformu. Hodinky by mali ponúknuť dva celé dni výdrže na jedno nabitie batérie.

ASUS ZenWatch 31

Vďaka technológií HyperCharge je zasa možné hodinky dobiť prostredníctvom magnetického nabíjacieho adaptéra na 60 % kapacity batérie v priebehu iba 15 minút. Tak, ako pri predchádzajúcom modeli, aj v tomto prípade budete mať k dispozícii špeciálny doplnok s externou batériou, ktorá predĺži výdrž o 40 %. Viac informácií zatiaľ nemáme k dispozícii, no akonáhle sa to zmení, budeme vás o tom informovať.

Za pozvanie na konferenciu IFA 2016 ďakujeme spoločnostiam Lenovo a Samsung

31.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+