MojAndroid

Majitelia smartfónu ASUS ZenFone 2 majú dôvod na radosť. Výrobca totiž pre ich zariadenie zverejnil pomerne veľkú aktualizáciu, ktorá opravuje veľké množstvo menších aj väčších chýb, na ktoré užívatelia počas používania telefónu narazili a ktoré sú pre mnohých všeobecne známe.

Celkovo aktualizácia opravuje až 34 rôznych chýb a nedostatkov. Vyriešený bol napríklad aj problém poklesu FPS pri používaní streamovania cez Miracast. Vylepšené bolo aj pripojenie cez NFC či Wi-Fi. Niektoré vylepšenia sa týkajú všetkých užívateľov po celom svete, zatiaľ čo ďalšie sú špecifické pre konkrétne regióny na svete. Okrem toho ale pribudli aj nejaké nové funkcie vrátane litovského a lotyšského jazyka, ktoré doteraz v telefóne chýbali.

asus-zenfone-2-aktualizacia-1 asus-zenfone-2-aktualizacia-2

Celý zoznam zmien a vylepšení si môžete pozrieť na tomto odkaze. Aktualizácia sa objavila už aj na našom redakčnom odblokovanom ZenFone 2. Aktualizácia nesie označenie V2.20.40.139_20151104 a má veľkosť približne 165 MB, takže pred jej stiahnutím by ste sa mali najskôr pripojiť k Wi-Fi sieti a nespotrebúvať zbytočne dáta z vášho dátového balíčka.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+