MojAndroid

Potom, ako Asus aktualizoval všetky svoje Tegra 3 tablety z roku 2012 na najnovší operačný systém Android 4.1 Jelly Bean, prichádzajú dohady a správy o tom, že by aktualizáciu mohlo získať aj staršie zariadenie Transformer TF101 s procesorom Tegra 2. To je dobrá správa pre všetkých majiteľov tohto zariadenia, ktorých vďaka výbornej predajnosti tohto tabletu nie je určite málo.

Správy o aktualizácii prišli aj na základe toho, že spoločnosť Asus má čoraz lepší vzťah s Google-om. Hovorí o tom nielen vytvorenie tabletu Nexus 7, na ktorom tieto spoločnosti participovali, ale aj rýchlosť a kvantita aktualizácií zariadení na najnovšiu verziu operačného systému Android, ktorou Asus už dlhšiu dobu teší svojich zákazníkov. O aktualizácii však hovoria aj “dôveryhodnejšie” zdroje. Jednému zahraničnému čitateľovi sa podaril pekný kúsok, kedy natoľko “tlačil” na operátora zákazníckej linky Asusu, až sa operátor pomýlil a nechtiac mu prezradil, že by Transformer TF101 mal dostať update na najnovší Android 4.1 Jelly Bean. Aj keď nevieme, nakoľko je toto tvrdenie pravdivé, môžeme očakávať, že Asus aktualizuje starší Transformer na novší Android. Hadrvérovo je totižto tablet vybavený dostatočne a vďaka jeho populárnosti by jeho ne-aktualizovanie bolo nelogické.

Zdroj: AndroidAuthority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
4.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+