MojAndroid

Spoločnosť Archos možno nepatrí medzi výrobcov, ktorí by boli u nás veľmi populárni a známi, no napriek tomu ide o tradičnú značku s bohatým portfóliom Android smartfónov a tabletov. Najnovším vyznamenaním sa spoločnosti je určite prvý Android tablet s vnútornou pamäťou s kapacitou 256 GB, čo posúva využitie týchto multimediálnych zariadení na úplne novú úroveň. Spoločnosti sa to podarilo dosiahnuť vďaka technológií Fusion Storage, ktorá kombinuje vnútornú pamäť spolu s kapacitou microSD pamäťovej karty.

archos-tablet-mwc

Spolu s novou technológiou bol predstavený modelový rad tabletov Magnus. Model 101 Magnus ponúkne 10,1-palcový displej, 1 GB pamäte RAM, 64 GB vnútornej pamäte a batériu s kapacitou 4000 mAh. Model 94 Magnus ponúkne o čosi menšiu, 9,4-palcovú obrazovku, pamäť RAM s kapacitou 1,5 GB a spomínanú vnútornú pamäť s kapacitou skvelých 256 GB. O dlhú životnosť na jedno nabitie sa postará batéria s kapacitou 6400 mAh. Model 101 Magnus+ ponúkne 10,1-palcový displej, 2 GB pamäte RAM, 128 GB vnútornej pamäte a veľkú batériu s kapacitou 7000 mAh.

Zaujímavá je aj cena týchto zariadení. Model 94 Magnus sa bude predávať za 349 USD, no model 101 Magnus bude dostupný iba za 179 USD. Všetky tieto modely by mali byť dostupné už v apríli.

Ďakujeme partnerom Orange a Samsung za pozvanie na MWC 2015 v Barcelone.

Zdroj: Android Central

2.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+