MojAndroid

icon_app-protectorPokiaľ uvažujete nad ochranou osobných dát v Android aplikáciách, napr. svoje SMS či emaily, obrázky a podobne, odporúčam použiť aplikáciu App Protector. Aplikácia vás po nainštalovaní a prvom spustení požiada o zadefinovanie hesla, použiť môžete číselnú kombináciu alebo šifru “Pattern”. Potom už len stačí zvoliť aplikácie, ktoré budú chránené týmto heslom pred spustením.

S App Protector si takýmto spôsoboch môžete ochrániť svoje SMS, gmailové kontá, fotografie, kalendár, Android market a podobne. Vhodné pre ľudí, ktorý svoj Android telefón niekomu raz za čas požičajú a chcú mať svoje osobné údaje ochránené. Napríklad rodičia požičajú Android svojim deťom a nechcú, aby im napr. vymazali fotografie, hrbali sa vo firemnom maily, prípadne inštalovali ďalšie neznáme aplikácie.

Aplikácia je dostupná vo verzii Trial na 7 dní zdarma, potom je potrebné si ju zakúpiť.

Aplikácia App Protector Trial v 1.3
Cena: Zadarmo
Veľkosť: 310 KB
QR kód:
qr app protector

2.9.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+