MojAndroid

Z času na čas potrebujete od niektorých aplikácií, aby sa doslova rozdvojili a mohli fungovať s viacerými účtami alebo úplne inými nastaveniami a povoleniami. Aplikácia App Cloner bola vytvorená presne za týmto účelom a ponúka skutočne bohaté portfólio funkcii a možnosť klonovať takmer ktorúkoľvek aplikáciu.

Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo, no k dispozícii je aj prémiová verzia, ktorá podporuje napríklad aj klonovanie titulov, ako WhatsApp, či Gmail. Samozrejme, možnosť spustiť aplikácie úplne nanovo nebude vždy bezproblémové. Správne nemusia fungovať notifikácie a problémom môžu byť aj ďalšie komponenty aplikácií, ktoré sú závislé na certifikátoch služieb, ako Google Play, Google Mapy, či Google Cloud Messaging. S veľkou pravdepodobnosťou nebudú fungovať ani vnútroherné nákupy.

Každopádne, veľa aplikácií môžete jednoducho naklonovať, čo príde vhod mnohým používateľom (zoznam niektorých kompatibilných aplikácií uvádzame nižšie). Navyše, klony sú inštalované ako APK súbory, ktorým môžete nastaviť rôzne parametre. Zmeniť môžete nielen vzhľad ikon, ale aj povolenia, prístup k sieti, či to, kde sa nová aplikácia nainštaluje.

Zoznam kompatibilných aplikácií: Amazon Kindle, Chrome, DropBox (except internal PDF viewer), eBay, Facebook ( len na Android 5.0 a novšom, len anglický jazyk), Facebook Lite, Firefox, Flickr, Flipboard, Gmail, Instagram, LINE, Netflix, Opera, Opera Mini, Outlook, Pinterest, Skype, Spotify, SwiftKey Keyboard, Telegram, Threema, Tumblr, Twitter, WordPress a Yahoo Mail.

App Cloner stiahnete z obchodu Play, pričom za prémiovú verziu si priplatíte 3,99 eura. Free verzia ale ponúka tiež veľa možností a stojí aspoň za vyskúšanie. Ak potrebujete svoje aplikácie spustiť s rôznymi kontami, tak potom aplikácia App Cloner je zaujímavou alternatívou k iným podobným aplikáciám.

Verzia: 1.4.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.14
Aktuálna cena: Zdarma
10.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+