MojAndroid

Natrafili ste už aj vy na slovo, ktorému ste nerozumeli alebo ste bez neho nepochopili kontext vety? Nebojte sa, nie ste sami. Nová Android aplikácia Veľký slovník cudzích slov však váš problém vyrieši. Dostupná je v slovenčine i češtine, pričom jej hlavnými prednosťami je jednoduchosť, praktickosť a bohatý obsah aplikácie. Tá obsahuje desaťtisíce cudzích výrazov, ktoré si vďaka offline databáze môžete prehliadať aj bez pripojenia k internetu.

Velky-slovnik-cudzich-slov1 Velky-slovnik-cudzich-slov2

Za ďalšie prednosti aplikácie treba označiť zaujímavé citáty a “termity” na každý deň, ktoré vám vyčaria úsmev alebo vás donútia zamyslieť sa ihneď, ako aplikáciu otvoríte. Oceňujeme tiež humor autora, ktorý sa prejavil napríklad pri popise aplikácie dole na domácej obrazovke. Výbornou funkciou je tiež možnosť zmeny veľkosti písma pomocou tlačidiel v pravom hornom rohu alebo komplexné vyhľadávanie, ktoré zobrazuje výsledky akokoľvek spojené s vami hľadaným výrazom. Škoda však, že tu nenájdeme zdieľanie na dnes tak populárne sociálne siete, kde by ste sa so zaujímavým cudzím slovom mohli podeliť so svojimi priateľmi. Celkovo však táto aplikácia na nás pôsobí veľmi komplexne a spĺňa takmer všetky podmienky, ktoré na aplikáciu tohto typu máme. Prípadní záujemcovia si titul Veľký slovník cudzích slov, prípadne jeho český ekvivalent, môžu zakúpiť a stiahnuť pomocou našich widgetov nižšie.

Velky-slovnik-cudzich-slov4 Velky-slovnik-cudzich-slov5 Velky-slovnik-cudzich-slov3

Verzia: 3.1
Aktuálna cena: 1,89 €
Verzia: 3.1
Aktuálna cena: 1,89 €

Verzia: 3.1
Aktuálna cena: 1,89 €
Verzia: 3.1
Aktuálna cena: 1,89 €

Za tip na aplikáciu ďakujeme jej autorovi Janovi Grunclovi.

16.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+