MojAndroid

Vlastnú mobilnú aplikáciu pre sledovanie spotreby vydal už aj modrý operátor.  Aplikácia nesie názov Moje O2 a je kompatibilná so zariadeniami s operačným systémom Android a iOS. S aplikáciou majú zákazníci svoju spotrebu pod kontrolou, a to bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

phones

Zákazníci s platbou na faktúru si vďaka aplikácii v smartfóne kedykoľvek skontrolujú koľko pretelefonovali, koľko zaslali SMS alebo MMS správ či koľko dát už preniesli. Zákazníci s dobíjaním kreditu zasa v aplikácii zistia výšku a platnosť svojho kreditu. Okrem toho je k dispozícii aj prehľadný zoznam aktivovaných služieb, balíčkov a stav ich prečerpania. Ak napríklad prečerpáte svoj internetový balíček, aplikácia ho umožní jednoducho obnoviť. Rezidentní zákazníci majú navyše prístup k faktúram.

screen1 screen2

Do aplikácie je používateľ prihlásený automaticky, pokiaľ má v telefóne vloženú O2 SIM kartu pripojenú na O2 internet. V prípade, že pripojenia cez Wi-Fi, je možné sa prihlásiť’ jednorázovo cez SMS kód alebo prostredníctvom mena a hesla, ktoré ste si vytvorili vo webovej verzii Moje O2.

screen3 screen4

Aplikácia je kompatibilná s operačným systémom Android 2.3 a vyšším alebo iOS 5.x a vyšším. Na Obchode Play a ani na Apple App Store sme však aplikáciu Moje O2 zatiaľ nenašli. Odkaz na jej stiahnutie doplníme ihneď, ako to bude možné.

Verzia: 4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: O2

 

9.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+