MojAndroid

Do začiatku predaja vlajkovej lode Galaxy S5 ešte zostáva niekoľko týždňov, no ako to býva tradíciou, na Internet unikli niektoré exkluzívne aplikácie spoločnosti, ktoré sú súčasťou zmenenej nadstavby TouchWiz. APK súbory aplikácií zverejnil člen fóra XDA developers, jedná sa konkrétne o S Note, WatchON, Gear Manager, Gear Fit Manager, Calculator, S Health a S Translator. Všetky z nich ponúkajú zmeny najmä po dizajnovej stránke, sú čistejšie a sledujú trend flatt.

Uniknuté aplikácie však môžete využiť na starších Samsung zariadeniach len s istými obmedzeniami, ako je napríklad nutnosť prítomnosti systému vo verzii Android 4.4.2 KitKat. Pôvodné aplikácie, ktoré sú nainštalované na aktuálnych zariadeniach je potrebné odinštalovať a na to je nutné zariadenie s ROOT prístupom. Členovia fóra XDA hlásia, že všetky z vymenovaných aplikácií sú funkčné okrem S Health a samozrejme Gear Manager a Gear Fit Manager vám budú k dobru len ak máte hodinky od Samsungu alebo nový náramok.

Galaxy S5 aplikacie Galaxy S5 aplikacie Galaxy S5 aplikacie

Aplikácie si môžete stiahnuť z tohto odkazu, ktorý vás zavedie na pôvodný príspevok na fóre XDA.

Zdroj: sammobile, XDA

13.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+