MojAndroid

Mobilné zariadenia dnes hrajú v našom živote významnú rolu a častokrát ich počas dňa používame viac, než by sme možno chceli. Aj z toho dôvodu kladieme veľký dôraz na to, ako naše technologické doplnky vyzerajú po estetickej stránke. Jedným zo spôsobov a zároveň aj úplne najjednoduchším, ako ich prispôsobiť je zmena pozadia domovskej obrazovky. V tomto smere vám chceme predstaviť novú aplikáciu nazvanú DroidPack, ktorá ponúka celkom 500 originálnych Android pozadí, ktoré boli predinštalované v mobilných zariadeniach.

Aplikácia DroidPack vám dáva prístup k pozadiam z rôznych verzií systémov Android, ako je napríklad Honeycomb, JellyBean, KitKat alebo ďalších a to z jedného miesta. Pozadia sú usporiadané podľa kategórií, podľa ROMiek alebo vlajkových zariadení ako je Galaxy S5, HTC One a ďalších. Dostupné je aj vyhľadávanie, v prípade ak hľadáte špecifické pozadie.

DROID PACK POZADIA ANDROID DROID PACK POZADIA ANDROID Snímka obrazovky 2014-06-19 o 14.07.08

Ak sa vám niekedy zapáčili pozadia iných operačných systémov, ako je napríklad iOS od Apple, aj tieto nájdete v aplikácií DroidPack. Čo je najlepšie, v obchode Google Play si uvedenú aplikáciu môžete stiahnuť úplne zadarmo. Využiť môžete napríklad náš widget nižšie.

19.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+