MojAndroid

Najnovší kúsok, aplikácia SnapNPlay je zaujímavou pomôckou pre všetkých hudobníkov, a najmä nehudobníkov, ktorí by chceli prehrať noty, no nedokážu ich čítať. Stačí zachytiť snímku nôt pomocou fotoaparátu a aplikácia SnapNPlay vám tieto noty prehrá.

Aj keď aplikácia vám neprehrá celú symfóniu, je úžasné, že môžete prečítať noty bez toho, aby ste poznali a vedeli zakresliť, čo i len notový kľúč na začiatku notového riadku. Jednoduchým spôsobom si tak môžete prehrať zaujímavé skladby, ktoré by ste si inak možno nikdy nevypočuli.

Aj keď dokonalosť prevedenia aplikácie nie je na vrchole TOP aplikácií, veríme, že postupne sa tento unikátny kúsok bude zlepšovať a pribudnú ďalšie možnosti, pretože ide naozaj o kvalitný nápad a prevedenie, ako tvoriť hudbu priamo vo vašom smartfóne.

Zdroj, foto: Google Play Store Video: YouTube.com

 

SnapNPlay
SnapNPlay
Verzia 1.0 (17. 4. 2012)
Veľkosť 166 kB
2.1+

2,92 €

 

SnapNPlay Demo
SnapNPlay
Verzia 1.0 (17. 4. 2012)
Veľkosť 166 kB
2.1+

Zadarmo

 

 

 

 

 


18.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+