MojAndroid

ShazamAplikácia Shazam je úžasný doplnok pre Android telefón. Shazam dokáže identifikovať každú pieseň, ktorú práve počúvate. Stačí držať telefón so zapnutou aplikáciou blízko reprákou a aplikácia porovná nahrávku s databázou nahrávok a napíše názov piesne a jeho autora.

Otestoval som si aplikáciu aj v otvorenom priestore pri hluku a v mnohých prípadoch napriek šumu a rušivým zvukom, aplikácia nemala problém rozpoznať skladbu. Určite stojí za vyskúšanie. Je tiež výborný pomocník, keď počúvate skladbu, ktorá Vás zaujme a nie a nie si spomenúť na názov skladby, prípadne ste ju ešte nikdy predtým nepočuli.

Aplikácia je navyše prepojená na Amazon.com, kde si viete pozrieť ďalšie doplňujúce info o autoroch, skladbách a albumoch. Skladbu je možné vyhľadať aj priamo na YouTube.

Shazam

Minulý mesiac vyšla aj jej platená verzia, ktorá je očistená od reklamy a ponúka navyše neobmedzené označovanie hudby a odporúčania.

Galéria aplikácie Shazam:

29.7.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+