MojAndroid

Aplikácia servis.sk je tu pre všetkých majiteľov vozidiel, či už firemných alebo súkromných. Jej úlohou je uľahčiť nájdenie toho najlepšieho servisu, a to odkiaľkoľvek, kde máte so sebou smartfón a pripojenie k internetu. Stačí cez aplikáciu zadať požiadavku s fotografiou a už o niekoľko minút budete môcť vyberať z ponuky servisov, ktoré vám auto opravia a závadu vedia ihneď riešiť. O aplikácii servis.sk sme sa rozprávali s  manažérom projektu Tomášom Petrovičom.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

V krátkosti nám predstavte aplikáciu servis.sk

Aplikácia servis.sk je určená pre vodičov, ktorí potrebujú pomôcť so servisom, naceniť škodovú udalosť, naceniť náhradný diel alebo servis svojho vozidla. Požiadavka (možnosť poslať aj s fotografiou) je rozposlaná všetkým registrovaným užívateľom správcovského systému servis.sk, ktorý prevádzkujú autoservis.

Aké sú výhody aplikácie a pre koho je určená?

Výhodou aplikácie je, že vodič sa po prípadnej nehode môže rýchlejšou cestou dostať k cenovej ponuke opravy vozidla alebo k cene za náhradný diel. Pre koho je určená je zodpovedané v predchádzajúcej otázke.

Ako prebieha objednanie do servisu a čo všetko môžem ako zákazník po zadaní objednávky sledovať?

Ak si zákazník vyberie z cenových ponúk pre neho najvýhodnejšiu, objednanie do servisu prebehne následne už medzi zákazníkom a vybraným servisom po ich vzájomnej dohode.

S koľkými servisnými strediskami spolupracujete? Plánujete do budúcnosti pridávať ďalšie servisy?

Systém servis.sk má v databáze okolo 50 autoservisov, ktoré aktívne reagujú na dopyty zákazníkov. Samozrejme spoluprácu rozširujeme o ďalšie.

Súčasťou aplikácie je aj prepojenie s webovou aplikáciou. Aké údaje tu nájdeme a čo ponúka navyše od aplikácie v mobile?

Toto sú 2 rozdielne platformy. Webová je určená výhradne pre autoservisy ako ich backoffice, čiže kompletná agenda servisu, databáza zákazníkov, zákaziek, servisovaných vozidiel, faktúr atď. Aplikácia v mobile je určená pre vodičov, ktorí potrebujú pomôcť so servisom svojho vozidla. 

V čom spočíva spolupráca s autobazar.eu a ako môže z nej benefitovať používateľ vašich služieb?

Má to dve podstatné výhody:

  1. Netreba sa registrovať ak máte účet na Autobazar.EU, stačí sa len prihlásiť
  2. Ak chcete len nezáväznú informáciu o probléme s vozidlom, je výhoda využiť prepojenie s diskusným fórom Autobazar.EU, kde vám do minúty poradia s akýmkoľvek problémom, vďaka tomuto prepojeniu netreba nikam chodiť a vypisovať, všetko je automaticky v aplikácii aj s odpoveďami od užívateľov.

Kde všade je možné aplikáciu používať a s ktorými zariadeniami je kompatibilná? 

Všetky Apple a Android mobilné zariadenia. Nemáme informáciu o tom, že by na nejakom zariadení nebola kompatibilná, ak taký problém objavíme, budeme ho intenzívne riešiť.

Aké funkcie plánujete do aplikácie pridať v najbližšej budúcnosti?

Chceli by sme časom riešiť aj odťahové služby ak sa s vozidlom dostanete do situácie, kde je potrebné ho odtiahnuť, aby ste dostali okamžité riešenie. Ďalej by sme chceli ponúknuť túto platformu poisťovniam, uvidíme sami ako sa bude ďalej smerovanie aplikácie uberať, je tam veľa možností rozširovania funkcionality.

Koľko to všetko stojí? 

ZADARMO, pretože je to len doplnková služba pre našich klientov, ktorí pracujú v systéme www.servis.sk

Ďakujeme za rozhovor

7.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+