MojAndroid

Aktualizovaná aplikácia sociálnej siete Google+ prináša niekoľko noviniek, ktoré ocenia najmä majitelia produktových či firemných Google+ stránok. Nová verzia totiž umožňuje prihlásenie sa pod účtom, cez ktorý tieto stránky spravujete. Môžete tak pridávať statusy, komentáre, sledovať upozornenia alebo vytvárať nové udalosti. Nevýhodou je, že zatiaľ sa nemôžete prepínať medzi viacerými kontami priamo z menu aplikácie, ale je nutné sa najskôr odhlásiť. Po opätovnom výbere účtu budete mať možnosť si vybrať aj stránku, ktorá je s ním spojená (viď. screenshot).

  

Google+ ďalej ponúka aj nový widget s upraveným dizajnom a možnosť vyhľadávania osôb priamo z domovskej obrazovky aplikácie, pomocou funkcie “Vyhľadať osoby”. Okrem toho, že môžete vyhľadávať osoby pomocou ich mena či prezývky, Google+ vám môže tiež odporučiť ľudí, ktorých by ste mohli poznať, stránky alebo iné osoby a na výber sú aj ďalšie kategórie, ako správy, hudba, hry a ďalšie. Novinkou, ktorá nie je uvedená v zozname zmien, je tiež možnosť odstrániť konto na Google+. Túto možnosť nájdete v nastaveniach aplikácie v položke “O Google+”.

Zdroj: androidpolice

11.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+